Hemen İletişime Geç

+90 216 606 49 58

Menu

canlı destekASANSÖR BAKIM VE SERVİS

Asansör bakım ve servis hizmeti asansörlerinizin hem emniyet hem de uzun süre kullanımı açısından periyodik bakım anlaşmasıyla sürekli hizmet veriyoruz.

Asansörler kullanım esnasında çeşitli etkenlere maruz kalmaktadırlar. Kullanım hataları, malzeme aşınması gibi olağan sebeplerden arıza yapabileceği gibi yetersiz bakımdan kaynaklanabilen arızalar nedeniyle de asansör hizmet veremez duruma gelir ve buna bağlı olarak büyük çapta tadilatlar büyük masraflar gerektirebilir.

Mevcut asansör yönetmeliğinde de belirtildiği gibi sürekli olarak asansörler periyodik bakım yapılması zorunludur. Bakım hizmetini yüklenen firmanın “TSE hizmet yeterlilik belgesi ve sanayi ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik” belgesi alması gerekmektedir.  Eslina Asansör olarak asansör bakım ve servis hizmetini, tesisin özelliklerine göre belirlenen periyotlarda uzman kadromuzla yürütmekteyiz.

Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan veya olmayan tüm binalara günün her saati Acil Müdehale hizmeti vermektedir.

Asansörünüzde sıksık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız. Eslina Asansöre gelin sürekli bakım anlaşması yapalım bu sorunlardan sizi tamamen kurtaralım.

ASANSÖR BAKIM VE SERVİS FİYATLARI

Asansör bakım ve servis fiyatları hizmet verilecek lokasyona ve asansörde kullanılan teknolojiye göre değişmektedir. Proje bazlı olarak bakım servis fiyatları değişmekte olup, Eslina Asansör olarak bu konuda size en iyi fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.